O nas arrow Aktualności
Aktualności
Nowy numer fax ośrodka
Redaktor: Administrator Fotogalerii   
12.08.2014.
Informujemy, iż zmienił się numer fax ośrodka. Aktualny numer: 23 661 64 13
 
Wycieczka klas ponadgimnazjalnych
Redaktor: Administrator Fotogalerii   
11.06.2014.

W dniu 11 czerwca 2014 r. uczniowie klas ponadgimnazjalnych pod opieką nauczycielek p. Iwony Leszczyńskiej i p. Moniki Cywińskiej w ramach przedmiotu -przysposobienie do pracy - udali się na wycieczkę do zakładu NORCO w Sokołówku k.Ciechanowa. Dzięki uprzejmości kadry kierowniczej i pracowników firmy  zwiedzili halę produkcyjną oraz  prześledzili proces powstawania mebli, stanowiących wyposażenie sklepów. Następnie udali się do Opinogóry, gdzie zwiedzili Muzeum Romantyzmu oraz inne obiekty znajdujące się w tym kompleksie muzealnym.

Opracowanie: Iwona Leszczyńska

 
I Integracyjny Dzień Sportu
Redaktor: Administrator Fotogalerii   
07.06.2014.

W dniu 4 czerwca 2014 r. na boisku szkolnym ośrodka odbył sie I Integracyjny Dzień Sportu pod hasłem "Trzymaj Formę". Imprezę przygotowano dla uczniów dwóch klas podstawowych naszego ośrodka i pierwszej klasy podstawowej Zespołu Szkół w Jońcu.

Celami spotkania była promocja zdrowego stylu życia, propagowanie wśród uczniów aktywności ruchowej oraz wychowania do rekreacji. Zabawy rekreacyne na boisku trwały od godz.8.30 do 11.00. Konkurencje sportowe rozpoczęła zabawa integrująca grupę (poznawanie swoich imion). Następnie odbyły się konkurencje sportowe.

 1. Zabawa kopna z piłkami do mini bramek
 2. Wyścigi na rowerach z torem przeszkód
 3. zabawy integrujące ze śpiewem "Gąski, gąski do domu"
 4. zabawy orientacyjno- porządkowe "Berek kucany"

W przerwie śniadaniowej uczniowie spożywali ciasta, soki owocowo- warzywne, galaretki z owocami przygotowane wspólnie przez naszych wychowanków oraz rodziców dzieci z klasy I szkoły masowej.

Ciasteczka owsiane przygotowali i serwowali uczniowie klasy ponadgimnazjalnej.

Na koniec imprezy wszyscy uczestnicy  otrzymali słodycze oraz złożyli podpisy na

plakacie z logo ośrodka.

Uczniowie klas starszych w grupach wzięli udział w grze terenowej "Podchody", a także odbyli pieszą wycieczkę doskonaląc chodzenie z kijkami "nordic walking"

 

W trakcie trwania spotkania uczniowie ośrodka otrzymywali punkty za udział i zwycięstwo w konkurencjach. Za zebrane punkty uczniowie otrzymają nagrody na koniec roku szkolnego.

Opracowanie: Beata Tchórznicka

Zmieniony ( 07.06.2014. )
 
Dzień Dziecka
Redaktor: Administrator Fotogalerii   
07.06.2014.

W dniu 2 czerwca 2014 r. dzieci z naszego ośrodka uczestniczyły w obchodach Powiatowego Dnia Dziecka w gospodarstwie agroturystycznym "Sielanka Raciąż". Impreza integracyjna miała na celu:

 • aktywny udział w imprezie plenerowej
 • integrację z innymi dziećmi

Dzieci strzelały z łuku, wiatrówki, jeździły na koniu, odbywały przejażdżki bryczką, miały zajęcia manualne z garncarstwa.

Podczas imprezy dzieci uczyły się kultury zachowania w miejscach publicznych, prowadzenia rozmów, zawierania nowych znajomości, estetycznego i kulturalnego spożywania posiłków.

Imprezę zakończyła dyskoteka.

 

Opracowanie: Marzanna Przygódzka

 
Profilaktyka chorób kobiecych
Redaktor: Administrator Fotogalerii   
01.06.2014.

W dniu 29 maja 2014 r. odbyło się spotkanie z dziewczętami w celu przypomnienia wiedzy  i przeprowadzenia praktycznych działań związanych z profilaktyką raka piersi i szyjki macicy. Spotkanie składało sie z  dwóch części: w pierwszej uczennice obejrzały dwie prezentacje dotyczące zagadnień chorób kobiecych (poprowadziła je p. Anna Kuźbicka), w drugiej, praktycznej części dziewczęta przeszły szkolenie w zakresie samobadania piersi oraz korzystając z fantomu lokalizowały guzki i inne zmiany skórne w obrębie piersi i węzłów chłonnych (pokaz prowadziła p. Honorata Bielska-Lasek).

 

Opracowanie: Anna Kuźbicka

 
Festiwal Piosenki "Śpiewaj razem z nami"
Redaktor: Administrator Fotogalerii   
03.06.2014.

W dniu 28 maja 2014 r. wybrani uczestnicy koła teatralno- muzycznego "Teatr na miarę dziecka" uczestniczyli w I Festiwalu piosenki "Śpiewaj razem z nami". Organizatorem festiwalu był Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. J. Korczaka w Mławie.

Celem festiwalu było:

 • Pokazanie możliwości wokalnych dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie
 • Promowanie młodych talentów
 • Popularyzacja śpiewania
 • Propagowanie kultury muzycznej
 • Wymiana doświadczeń muzycznych wśród dzieci, młodzieży oraz ich opiekunów
 • Integracyjne spotkanie wychowanków placówek kształcących młodzież niepełnosprawną intelektualnie

Zadaniem uczestników było przygotować i zaśpiewać piosenkę z dowolnym akompaniamentem. 

W kategorii Szkoła Podstawowa nasz uczestnik Dawid Kołupajło zajął II miejsce.

W kategorii Gimnazjum nasza uczestniczka Paulina Sadzyńska zajęła I miejsce.

Dawid i Paulina otrzymali dyplomy oraz drobne upominki rzeczowe.

Gratulacje!

 
Spotkanie z przedstawicielem SANEPID-u
Redaktor: Administrator Fotogalerii   
02.06.2014.

W dniu 28 maja 2014 r. w ośrodku odbyło się spotkanie z przedstawicielem Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Płońsku- panią Anną Ozimkiewicz. Organizatorem spotkania był pedagog szkolny (zadanie z zakresu programu profilaktyki i programu wychowawczego). Spotkanie było zorganizowane w dwóch grupach- dla dzieci i młodzieży starszej i dorosłej oraz dla dzieci z klas I-III szkoły podstwowej.

Grupa I- temat "31 maja Światowy dzień bez papierosa"

Grupa II- Program edukacyjny "Czyste powietrze wokół nas"

Spotkaniu towarzyszyła idea utrwalenia treści dotyczących szkodliwości nałogu tytoniowego, które były podejmowane w programach antynikotynowych w placówce. Przedstawiono prezentacje multimedialne oraz część warsztatową z wykorzystaniem (dla dzieci starszych lalek, zaś dla młodszych doświadczeń z wykorzystaniem zmysłu wzroku i zapachu.

 

Opracowanie: Honorata Bielska- Lasek

Zmieniony ( 02.06.2014. )
 
Dzień sałatkowy- podsumowanie programu "Trzymaj formę"
Redaktor: Administrator Fotogalerii   
01.06.2014.

W dniu 28 maja 2014 r. w Ośrodku odbył się Dzień sałatkowy, będący zwieńczeniem wszystkich działań prozdrowotnych w bieżącym roku szkolnym w ramach programu "Trzymaj formę". Jak co roku uczniowie klas ponadgimnazjalnych przygotowali wraz z opiekunami pyszne sałatki warzywne i owocowe oraz zdrowe napoje. Dodatkowo na stole pojawiły sie potrawy z kuchni wegańskiej i wegetariańskiej. Zadbano o estetyczny wygląd stołu i prezentację potraw. Uczeń III klasy gimnazjalnej przedstawił prezentację na temat składników pokarmowych w żywieniu. W spotkaniu uczestniczył gość specjalny - pani Anna Ozimkiewicz- pracownik Sanepid-u, powiatowy koordynator programu "Trzymaj formę".

Opracowanie: Anna Kuźbicka

 
Wycieczka do Warszawy
Redaktor: Administrator Fotogalerii   
01.06.2014.

Dnia 27 maja 2014 r. wychowankowie Ośrodka uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Głównym celem wyjazdu było zwiedzanie wybranych miejsc Stolicy. Po drodze do Warszawy odwiedzono lotnisko w Modlinie. Obserwowano przyloty i odloty samolotów pasażerskich. Pierwszym punktem wycieczki w Warszawie był Stadion Narodowy, który wywarł ogromne wrażenie na zwiedzających. Kolejnym punktem wycieczki było Zoo, a następnie Manufaktura cukierków- pokaz ręcznego wykonywanie cukierków zgodnie z metodą z XVII wieku. Po pokazie odbył się konkurs wiedzy dotyczący produkcji tych łakoci. Wszyscy otrzymali lizaki i cukierki. Uczestnicy wycieczki zjedli posiłek w restauracji Mc Donalds. Około godziny 18:00 wszyscy wrócili do Jońca. Wycieczka była bardzo interesująca.W wycieczce uczestniczyło 39 wychowanków wraz z 10 opiekunami.

Organizatorem i kierownikiem wycieczki była pani Agnieszka Tok

 

Opracowanie: Anna Guzanowska

 
Dzień Matki
Redaktor: Administrator Fotogalerii   
03.06.2014.
W dniu 23 maja 2014 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Matki. Jak co roku dzieci z koła teatralno- muzycznego "Teatr na miarę dziecka" zadbały o oprawę artystyczną. Zaprezentowały wiele wierszy i piosenek, udekorowały szkolną świetlicę własnoręcznie namalowanymi portretami. Mamy chętnie fotografowały się ze swoimi dziećmi i uczestniczyły w zajęciach otwartych zaproponowanych przez nauczycieli. Wszystkie mamy zostały obdarowane słodkimi pierniczkami w kształcie serduszek wykonanymi przez klasę. W imieniu dyrektora i całej Rady Pedagogicznej serdeczne podziękowania za wspieranie wielu uroczystości szkolnych otrzymały mamy: p. Katarzyna Sadzyńska, p. Lilianna Olkuska, p. katarzyna Stelmach, p. Anna Piekarzewska, p. Anna Łabęda.
 
XV Mławska Olimpiada Lekkoatletyczna
Redaktor: Administrator Fotogalerii   
07.06.2014.

Dnia 21 maja 2014 r. odbyły się zawody lekkoatletyczna w Mławie z udziałem naszych uczniów.

Wyniki:

Damian Waliczek- II miejsce w biegu na 200m.

Przemysław Sitkiewicz- IV miejsce w biegu na 400 m.

Sztafeta w składzie:

 1. Mateusz Kruszewski
 2. Bartłomiej Pomianowski
 3. Dawid Rosiak
 4. Przemysław Sitkiewicz
 5. Anna Czarnecka
 6. Piotr Klimkiewicz

zajęła IV miejsce.

Dodatkowo uczniowie brali udział:

 • w biegu na 100 m - Anna Czarnecka i Piotr Klimkiewicz
 • w skoku w dal- Anna Czarnecka i Mateusz Kruszewski

Uczestnikom Zawodów gratulujemy!

 

Opracowanie: Beata Tchórznicka

 
X Międzypowiatowy Turniej Warcabowy o Puchar Starosty Makowskiego
Redaktor: Administrator Fotogalerii   
25.05.2014.

W dniu 15 maja wychowankowie naszej placówki uczestniczyli w X Międzypowiatowym Turnieju Warcabowym o Puchar Starosty Makowskiego. W rywalizacji wzięły udział dwie trzyosobowe drużyny naszej szkoły:

Joniec I w składzie:

 1. Łukasz Kruszewski
 2. Mateusz Kruszewski
 3. Marcin Szymborski

Drużyna zajęła VI miejsce.

 

Joniec II w składzie:

 1. Piotr Kowalski
 2. Piotr Klimkiewicz
 3. Damian Jakubiak

Drużyna zajęła VIII miejsce.

Rezerwową uczestniczką była Anna Czarnecka. Szczególne wyróżnienie od organizatorów dla najmłodszego zawodnika otrzymał nasz wychowanek Damian Jakubiak.

 

Opracowanie: Szymon Więcław

Zmieniony ( 25.05.2014. )
 
XI Międzynarodowe Biegi Przełajowe w Pułtusku
Redaktor: Administrator Fotogalerii   
14.05.2014.

W dniu 8 maja 2014 r. uczniowie z naszej placówki uczestniczyli w XI Międzynarodowych Biegach Przełajowych im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku.

Wśród zawodników byli:

 1. Robert Wnuk
 2. Iwona Drożyńska
 3. Krystian Rosiak
 4. Damian Olszewski
 5. Adam Łaszcz
 6. Kamil Wielechowski

Robert Wnuk w biegu na 500 m zdobył I miejsce, Iwona Drożyńska w biegu na 700 m zajęła również I miejsce.

Gratulujemy!

 

Opracowanie: Bogdan Starczewski

 
Turniej Tenisa Stołowego Szkół Specjalnych w Płońsku
Redaktor: Administrator Fotogalerii   
14.05.2014.

W dniu 7 maja 2014 r. w Płońsku odbył się Turniej Tenisa Stołowego Szkół Specjalnych.

W zawodach uczestniczyli:

 1. Marcin Szymborski
 2. Kamil Piasecki
 3. Piotr Kowalski
 4. Anna Czarnecka

Anna Czarnecka zajęła II miejsce w kategorii wiekowej dziewcząt do lat 16.

Gratulacje!

Opracowanie: Bogdan Starczewski

Zmieniony ( 14.05.2014. )
 
Turnus rehabilitacyjny w Jarosławcu
Redaktor: Administrator Fotogalerii   
13.05.2014.

Od 24 kwietnia do 7 maja br. jedenastu wychowanków z Ośrodka przebywało na turnusie rehabilitacyjnym w Ośrodku Wczasowo- kolonijnym "Rafa" w Jarosławcu. Dzieci korzystały z zabiegów rehabilitacyjnych zgodnie z zaleceniami lekarza.

Ponadto do dyspozycji miały basen z podrzewaną wodą, saunę, jakuzzi, wannę z hydromasażem, plac zabaw, boisko i różne atrakcje: codzienne wieczorki taneczne, dyskoteki i grillowanie w restauracji "Witta". Ośrodek "Rafa" zaoferował bardzo smaczne posiłki (stół szwedzki).

Organizatorzy turnusu: Czesław Gąsecki, Agnieszka Dąbrowska i Katarzyna Szuper z pieniędzy od sponsorów dodatkowo zorganizowali wycieczki. W Ustce uczestnicy turnusu zwiedzili port i "Muzeum chleba". W Dolinie Charlotty oglądali eliminacje do Mistrzostw Świata Strongman, a w Darłówku płynęli statkiem. W Jarosławcu dużo czasu poświęcono na spacery po plaży i gry na automatach. Było też słodkoMrugnięcie. Dzieci miały fundowane lody, gofry i inne słodycze.

 

Opracowanie: Czesław Gąsecki- kierownik grupy

Zmieniony ( 13.05.2014. )
 
XII Międzyośrodkowy Turniej Gier Stolikowych
Redaktor: Administrator Fotogalerii   
10.04.2014.

W dniu 10 kwietnia 2014 r. w naszym Ośrodku odbył się XII Międzyośrodkowy Turniej Gier Stolikowych. Turniej ten miał na celu integrację młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie, popularyzację gier stolikowych i rozwijanie myślenia taktycznego. Dziewczęta i chłopcy rywalizowali ze sobą w trzech rodzajach gier stolikowych: warcaby, wybijanka, wilk i psy. Do rozgrywek stanęły drużyny ze szkół specjalnych w Pułtusku, Ciechanowie, Makowie Mazowieckim, Ostrołęce, Płońsku i Jońcu.

Wyniki poszczegółnych rozgrywek

Kategoria dziewcząt

Warcaby

 1. Liberadzka Justyna  SOSW Joniec
 2. Czarnecka Anna  SOSW Joniec
 3. Gleba Ewa  SOSW Pułtusk

Wybijanka

 1. Czarnecka Anna  SOSW Joniec
 2. Liberadzka Justyna  SOSW Joniec
 3. Kraska Weronika  SOSW Ostrołęka

Wilk i psy

 1. Liberadzka Justyna  SOSW Joniec
 2. Gleba Ewa  SOSW SOSW Pułtusk
 3. Czarnecka Anna  SOSW Joniec

Kategoria chłopców

Warcaby

 1. Druchniak Kamil  SOSW Maków Mazowiecki
 2. Kruszewski Łukasz  SOSW Joniec
 3. Ruszkiewicz Paweł  SOSW Maków Mazowiecki

Wybijanka

 1. Włodarski Robert  ZSS Płońsk
 2. Kruszewski Łukasz SOSW Joniec
 3. Morawski Jakub  SOSW Maków Mazowiecki

Wilk i psy

 1. Drejka Robert  SOSW Maków Mazowiecki
 2. Szymborski Marcin  SOSW Joniec
 3. Kruszewski Mateusz SOSW Joniec

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

 
Szkolna Akademia Zdrowia- Choroby wektorowe
Redaktor: Administrator Fotogalerii   
10.04.2014.

W dniu 9 kwietnia 2014 r. odbyło się  w Ośrodku spotkanie poświęcone chorobom wektorowym. Choroby przenoszone przez komary, kleszcze, muchówki i inne stawonogi to temat wiodący Światowej Organizacji Zdrowia w bieżącym roku. Zwraca się uwagę, iż na całym świecie rośnie zachorowalność na te choroby, do tej pory kojarzone z klimatem tropikalnym. Uczniowie uczestniczący w spotkaniu obejrzeli prezentacje przybliżające ww choroby. Spotkanie było okazją do przypomnienia zagadnień geograficznych, toteż na stołówce szkolnej, gdzie odbywało się spotkanie pojawiły się globusy i mapa świata. Uczniowie wykonywali zadanie geograficzne związane z zaznaczaniem stref klimatycznych. Spotkanie prowadziły panie: Anna Kuźbicka, Beata Tchórznicka i Katarzyna Szuper. Wszyscy uczniowie otrzymali ulotki o chorobach wektorowych opracowane przez p. Honorate Bielską- Lasek.

Opracowanie: Anna Kuźbicka

 
IX Integracyjny Dzień Teatru
Redaktor: Administrator Fotogalerii   
31.03.2014.

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru dnia 26 marca 2014 r. w naszym Ośrodku odbył się IX Integracyjny Dzień Teatru. W spotkaniu uczestniczyły dzieci z Domu Dziecka w Płońsku, Zespołu Szkół w Jońcu oraz z SOSW w Jońcu. Każdy zespół zaprezentował występ artystyczny na wybrany temat. Przewodnia myśl to dobro i zło w różnorodnej interpretacji. Od dziewięciu lat zabawa w teatr ma na celu utrwalanie zasad przebywania w teatrze oraz integrację międzyszkolną. Na zakończenie za udział w IX Integracyjnym Dniu Teatru każdy zespół otrzymał dyplom i symboliczną nagrodę rzeczową.

Opracowanie: Marzanna Przygódzka

 
Wycieczka do Centrum Naukowego Kopernik
Redaktor: Administrator Fotogalerii   
16.03.2014.

W dniu 6 marca 2014 r. uczniowie z klasy III gimnazjum odwiedzili Centrum Naukowe Kopernik w Warszawie. Uczniowie mieli doskonałą okazję poznania zjawisk otaczającego nas świata, przeprowadzić ciekawe doświadczenia. Uczniowie oglądali spektakl "Tajemnice pustej szafy czyli duch z czwartego wymiaru", wystawy czasowe "Człowiek i środowisko", "Świat w ruchu", "Wszechświat i cząstki", "Park Odkrywców". Na koniec wycieczki przewidziano posiłek w KFC.

Opiekunami wycieczki były panie: Anna Guzanowska i Agnieszka Dąbrowska

 
Wycieczka do Happy Park
Redaktor: Administrator Fotogalerii   
16.03.2014.

W dniu 25 lutego 2014 r. grupa dzieci objętych wczesnym wspomaganiem rozwoju uczestniczyła w wycieczce do Happy Park w Stróżewku koło Płocka. Dzień upłynął naszym sześciolatkom w radosnej i bardzo aktywnej atmosferze. Na koniec wycieczki dzieci zjadły posiłek w KFC w Płońsku.

Opiekunkami dzieci były panie: Ewa Konopka, Anna Kuźbicka i Anna Guzanowska.

 

Opracowanie: Anna Kuźbicka

Zmieniony ( 16.03.2014. )
 
Spotkanie Walentynkowe
Redaktor: Administrator Fotogalerii   
16.02.2014.

W dniu 13 lutego 2014 r. Samorząd Uczniowski jak co roku zorganizował Spotkanie Walentynkowe. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem wykonywali kartki walentynkowe. Podczas tegorocznych Walentynek rozstrzygnięto konkurs na najładniejszą walentynkę. Wśród nagrodzonych są: Konrad Piekarzewski, Milena Rajczak, Kamil Dymowski, Anna Derdaś, Ewelina Pomianowska, Paweł Rosiak. Nagrodzeni uczniowie otrzymali maskotki, ramki do zdjęć oraz książki. Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich uczniów upominki w postaci "pamiętnika walentynkowego" oraz słodki poczęstunek.

 

Opracowanie: Elżbieta Salak

Zmieniony ( 16.02.2014. )
 
Program "Trzymaj formę" Naturalna apteka
Redaktor: Administrator Fotogalerii   
27.01.2014.

W dniu 22 stycznia 2014 r. na stołówce szkolnej odbyło się spotkanie Szkolnej Akademii Zdrowia w ramach programu "Trzymaj formę" pod nazwą "Naturalna apteka". Uczniowie obejrzeli prezentację, w której przedstawiono naturalne produkty wzmacniające odporność organizmu w okresie zimowym. Na stolikach przygotowano naturalną aptekę- żywność polecaną do spożycia o działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwwirusowym, przeciwzapalnym, rozgrzewającym, wzmacniającym organizm w okresie nasilonych przeziębień. Wśród zromadzonych produktów znalazł się syrop z kwiatów mniszka lekarskiego i czanego bzu. Uczniowie poznawali wygląd, zapach i smak mniej znanych przypraw, orzechów, jagód i owoców. Przedstawiciele poszczególnych grup sami przygotowali syrop z cebuli i miodu. Chętni wychowankowie rozwiązywali krzyżówki i rebusy o tematyce zdrowia, malowali ilustracje warzyw i owoców. Spotkanie zakończyła degustacja smażonej cebuli przygotowanej przez uczniów klas ponadgimnazjalnych, herbat z cytryną, miętą, imbirem, kompotów oraz owoców cytrusowych.

Spotkanie przygotowały i prowadziły panie: Anna Kuźbicka, Iwona Leszczyńska, Bożena Dalecka, Anna Karolak, Maria Bauman

 

Opracowanie: Anna Kuźbicka- szkolny koordynator programu "Trzymaj formę"

Zmieniony ( 27.01.2014. )
 
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty
Redaktor: Administrator Fotogalerii   
13.12.2013.

ZP-ZOC-1/13

Joniec, dnia 13.12.2013 r.

 

dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie zapytania o cenę na "Dostawę oleju opałowego roku 2014 dla Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Jońcu", zaproszenie do złożenia ofert z dnia 28. 11. 2013 r.

 

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

(zamieszczona na stronie internetowej Zamawiającego)

 

Na podstawie art.92 ust.2 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2013 r. poz. 907 t.j. ze zmian.) Zamawiający- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy; Joniec 50, 09-131 Joniec informuje o wyborze najkorzystniejszej oferty złożonej przez Wykonawcę:

GERPOL SP. z o. o.

Warszawa, ul. Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa

Cena Oferty: 87 674,40 zł.

Na podstawie kryteriów oceny ofert określonych w specyfikacji istotnych warunków zamówienia tj. najniższa cena oferta Wykonawcy otrzymała największą ilość punktów tj. 100,00 pkt. Poniżej przedstawiono punktację przyznaną ofertom w każdym kryterium i łączną punktację.

 Nr oferty

Wykonawca 

Cena oferty /zł/ 

 Punktacja w kryterium cena /pkt/

Łączna punktacja /pkt/ 

 1

 "AGA" Sp. z o.o.

Ilinko, 09-100 Płońsk  Fax:236625126

 91 512,00

 95,81

 95,81

 2

 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- USŁUGOWE "PAL-BUD" Marian Serwach,

Ilinko, 09-100 Płońsk  Fax:236628429

 89 150,40

 98,34

 98,34

 3

"M.J. OIL" Sp. z o. o.

Bronisze, ul. Świerkowa 4

05-850 Ożarów Maz. Fax:236625126

 94 464,00

 92,81

 92,81

 4

GERPOL SP. z o.o.

Warszawa, ul. Al. Jerozolimskie 96,

00-807 Warszawa  Fax:2369121

 87 674,40 

 100,00

 100,00

ZAMAWIAJĄCY

Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Jońcu

Jerzy Michalak

Zmieniony ( 13.12.2013. )
 
Święto Niepodległości
Redaktor: Administrator Fotogalerii   
17.11.2013.

W dniu 7 listopada 2013 r. z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości w placówce odbyła się uroczysta akademia. Wszyscy zebrani wysłuchali montażu słowno- muzycznego "Polsko nie jesteś ty już niewolnicą" w wykonaniu uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Odśpiewano hymn państwowy, a na koniec głos zabrał dyrektor Ośrodka.

Opracowanie: B. Dalecka

 
Otrzęsiny
Redaktor: Administrator Fotogalerii   
21.11.2013.

W dniu 29 października 2013 r. na stołówce szkolnej odbyła się impreza integracyjna zwana Otrzęsinami. Udział w niej wzięli wychowankowie Ośrodka i ich rodzice oraz wychowawcy. Uroczystość rozpoczęła się przywitaniem nowych uczniów w tradycyjny już sposób poprzez takie konkurencje jak: malowanie twarzy (wąsy), picie mleka, pokonywanie przeszkód, malowanie portretu kota, śpiewanie piosenki "Wlazł kotek na płotek". Na koniec nowi uczniowie złożyli przysięgę oraz zostali pasowani na uczniów naszego Ośrodka przez pana dyrektora. Na zakończenie uroczystości odbyła się dyskoteka.

Organizatorzy: p. R. Dąbkowski, p. J. Dalecka, p. I. Makowska, p. I. Krakowiak, p. K. Szuper, p. E. Szymańska

Opracowanie: Justyna Dalecka

 
Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej
Redaktor: Administrator Fotogalerii   
21.10.2013.

W związku z Dniem Edukacji Narodowej następujące osoby otrzymały Nagrody Dyrektora:

Kadra pedagogiczna

 • Cieplik Wiesław
 • Baczul Renata
 • Bielsk-Lasek Honorata
 • Cywińska Monika
 • Dalecka Bożena
 • Dąbrowska Agnieszka
 • Guzanowska Anna
 • Kuźbicka Anna
 • Przygódzka Marzanna
 • Tok Agnieszka
 • Więcław Szymon

Nagrodę Starosty otrzymał Gąsecki Czesław

Pracownicy administracji i obsługi

 • Dąbrowska Hanna
 • Krakowiak Urszula
 • Wróblewska Ewa

Delegacja nagrodzonych nauczycieli wzięła udział w uroczystości Powiatowego Dnia Edukacji Narodowej w Płońsku, która odbyła się w dniu 14 października.

Zmieniony ( 21.10.2013. )
 
Dzień Edukacji Narodowej w Ośrodku
Redaktor: Administrator Fotogalerii   
21.10.2013.
W dniu 11 października 2013 r. w Ośrodku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie ze szkolnego teatru przedstawili montaż słowno- muzyczny pt. "W czarodziejskim ogrodzie". Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli wszystkim obecnym pracownikom Ośrodka przygotowane przez uczniów laurki. Następnie wystąpił Dyrekktor Ośrodka- pan Jerzy Michalak. Na koniec słodki poczęstunek pzygotowały mamy uczniów:p. Piekarzewska A., p. Sadzyńska K., p. Łabęda A., p. Olkuska L., p. Leszczyńska B.
 
XXX Biegi Przełajowe EKO-START_Joniec
Redaktor: Administrator Fotogalerii   
07.10.2013.

W dniu 2 października 2013 r. odbyła się impreza plenerowa zorganizowana przez Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Jońcu, XXX Biegi Przełąjowe, w których uczestniczyło 67 zawodników , uczniów placówek kształcenia specjalnego z Płońska, Ciechanowa, Mławy, Żuromina, Pułtuska, Ostrołęki i Jońca.

Wyniki biegów w poszczególnych kategoriach biegowych:

Uczniowie z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym

Rocznik 2001 i młodsi

Chłopcy- bieg na dystansie 600 m

 1. Krzysztof Sobotka   Żuromin
 2. Kamil Pietrzak   Ostrołęka
 3. Paweł Karpiński   Mława

Rocznik 1998-2000

Dziewczęta- bieg na dystansie 800 m

 1. Klaudia Rybacka   Płońsk
 2. Anna Stępniak   Żuromin
 3. Anna Majewska   Ostrołęka

Chłopcy- bieg na dystansie 800 m

 1. Marcin Benecki   Mława
 2. Mateusz Radliński   Żuromin
 3. Robert Wnuk Joniec

Rocznik 1997 i starsi

Dziewczęta- bieg na dystansie 1000 m

 1. Natalia Sitkiewicz   Pułtusk
 2. Paulina Rolka   Ostrołęka
 3. Monika Przybysz   Pułtusk

Chłopcy- bieg na dystansie 1000 m

 1. Piotr Bieżuński   Joniec
 2. Paweł Mazurkiewicz   Pułtusk
 3. Sławomir Gorczyca   Żuromin

Uczniowie z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim


Rocznik 2001 i młodsi

Dziewczęta- bieg na dystansie 800 m

 1. Natalia Stryjewska  Mława
 2. Klaudia Andryszczyk   Joniec
 3. Ewelina Dymowska   Joniec 

Chłopcy- bieg na dystansie 1000 m

 1. Marcin Dryja   Joniec
 2. Patryk Trojanowski   Joniec
 3. Piotr Klimkiewicz   Joniec

Rocznik 1998- 2000

Dziewczęta- bieg na dystansie 1200 m

 1. Iwona Drożyńska   Joniec
 2. Karolina Żmuda   Mława
 3. Anna Czarnecka   Joniec

Chłopcy- bieg na dystansie 1500 m

 1. Marcin Ławicki   Żuromin
 2. Przemysław Sitkiewicz   Joniec
 3. Adrian Gierasimow   Mława

Rocznik 1997 i starsi

Dziewczęta- bieg na dystansie 1500 m

 1. Agnieszka Czarnecka   Płońsk
 2. Monika Młudzikowska   Płońsk
 3. Katarzyna Włodarczyk   Mława

Chłopcy- bieg na dystansie 2000 m

 1. Łukasz Młudzikowski   Płońsk
 2. Marcin Chmielewski Ciechanów
 3. Adrian Krajewski   Mława

Opracowanie:Renata Baczul

 

 
Zmieniony ( 07.10.2013. )
 
Dzień pieczonego ziemniaka Pożegnanie lata
Redaktor: Administrator Fotogalerii   
21.11.2013.

W dniu 26 września 2013 r. odbyła się plenerowa impreza ośrodkowa "Dzień pieczonego ziemniaka" połączona z "Pożegnaniem lata". Impreza rozpoczęła się od przeczytania bajki o ziemniaku, a następnie wychowankowie, a także wychowawcy wzięli udział w licznych konkurencjach takich jak: szukanie ziemniaka w piasku,rzut ziemniakiem do celu, najdłuższa obierka, bieg z ziemniakiem na łyżce, bieg w workach, przeciąganie liny. Spotkanie nad Wkrą zakończyło ognisko z pieczeniem kiełbasek i ziemniaków.

Organizatorami imprezy byli: p. R. Dąbkowski, p. J. Dalecka, p. I. Krakowiak, p. E. Szymańska, p. Sz. Więcław, p. E. Figurska

Opracowanie: Justyna Dalecka