Osiągnięcia Uczniów

ROK SZKOLNY 2017/2018

 

BIEGI PRZEŁAJOWE – EKO - START JONIEC 2017

04.10.2017

 

Kat. wiekowa 2005 i młodsi ( 600 m)

Dziewczęta:

 

2. ANNA ORDAK

 

Chłopcy:

 

2. DAMIAN PALCZEWSKI

4. OSKAR KOZŁOWSKI

5. PIOTR DĄBROWSKI

6. ERYK SZMIGIELSKI

 

Kat. wiekowa 2002 – 2004 (800 m)

 

Dziewczęta:

 

3. EWELINA DYMOWSKA

 

Chłopcy:

 

5. ARKADIUSZ POMIANOWSKI

 

Kat. wiekowa 2001 i starsi (1000 m)

 

Dziewczęta:

 

4. KATARZYNA SMOLIŃSKA

 

Chłopcy:

 

3. ROBERT WNUK

 

 

DZIEWCZĘTA:

 

Kat. wiekowa 2005 i młodsze (800 m)

 

2. KLAUDIA ANDRYSZCZYK

5. KLAUDIA WYSOCKA

 

Kat. wiekowa 2002 – 2004 (1200 m)

 

  • 3. AGNIESZKA LIBERADZKA

     

    CHŁOPCY:

     

    Kat. wiekowa 2005 i młodsi (1000 m)

     

    1. KACPER JSKULSKI

    4. ADAM ŁASZCZ

    6. DAMIAN LUDWICKI

     

    Kat. wiekowa 2002 – 2004 (1500 m)

     

    1. MICHAŁ ŁĄCZYŃSKI

    2. SYLWESTER POMIANOWSKI

    3. SEBASIAN KAMIŃSKI

    6. KRYSTIAN ROSIAK

    8. JAKUB SAŁACIŃSKI   

     

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

"25 LAT PSP - PROFESJONALNI, SPRAWNI, POMOCNI"

29.05.2017


II miejsce - Dawid Kołupajło

III miejsce - Milena Rajczak

Wyróżnienie - Paweł Łabęda

 

XVIII MŁAWSKA OLIMPIADA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH 

24.05.2017


bieg na 800 m:

3 miejsce - Michał Łączyński (2,56)

skok w dal:

1 miejsce - Michał Łączyński (4,90)

sztafeta 4x100 m:

2 miejsce - Michał Łączyński, Sylwester Pomianowski, Dawid Rosiak, Sebastian Kamiński

 

XIII MIĘDZYPOWIATOWY TURNIEJ WARCABOWY 

O PUCHAR STAROSTY MAKOWSKIEGO

18.05.2017


VI miejsce w klasyfikacji drużynowej - Michał Łączyński, Mateusz Kruszewski, Piotr Klimkiewicz

 

XV MIĘDZYOŚRODKOWY TURNIEJ GIER STOLIKOWYCH

06.04.2017

WARCABY

CHŁOPCY:

II miejsce - Mateusz Kruszewski

WYBIJANKA

CHŁOPCY:

I miejsce - Mateusz Kruszewski

II miejsce - Michał Łączyński

WYBIJANKA

DZIEWCZĘTA:

III miejsce - Anna Derdaś

WILK I PSY

CHŁOPCY:

I miejsce - Jakub Sałaciński

II miejsce - Piotr Klimkiewicz

III miejsce - Michał Łączyński

DZIEWCZĘTA:

III miejsce - Anna Derdaś

 

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO SZKÓŁ SPECJALNYCH W PŁOŃSKU

14.03.2017

II miejsce - Michał Łączyński

 

KONKURS PLASTYCZNY NADLEŚNICTWA W PŁOŃSKU

"Moje wędrówki po lesie 2016" 

15.12.2016


III miejsce - Iga Okluska

 

VI POWIATOWY KONKURS PIOSENKI JONIEC 2016

17.11.2016

II miejsce - Paulina Sadzyńska

IV miejsce - Dawid Kołupajło

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

 

XVII MIĘDZYPOWIATOWY MITYNG LEKKOATLETYCZNY

OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W PUŁTUSKU

14.06.2016

 

KLAUDIA ANDRYSZCZYK

1 miejsce – skok w dal z miejsca

2 miejsce – bieg na 100 m

ANETA WNUK

2 miejsce – skok w dal z rozbiegu

2 miejsce – skok w dal z miejsca

MICHAŁ ŁĄCZYŃSKI

1 miejsce – bieg na 400 m

1 miejsce – skok w dal z rozbiegu

1 miejsce – rzut piłeczką palantową

SYLWESTER POMIANOWSKI

1 miejsce – bieg na 200 m

2 miejsce – skok w dal z rozbiegu

JAKUB SAŁACIŃSKI

1 miejsce – skok w dal z miejsca

3 miejsce – rzut piłeczką palantową

ROBERT WNUK

3 miejsce – bieg na 100 m

4 miejsce – skok w dal z miejsca  

 

 

 VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „RODZINA – tu zaczyna się życie a miłość nigdy się nie kończy”

13.06.2016

 

 

I nagroda - ANETA WNUK

wyróżnienie - PAULINA SADZYŃSKA

 

 

 

XVII MŁAWSKA OLIMPIADA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

18.05.2016

MICHAŁ ŁĄCZYŃSKI

1 miejsce w biegu na 800 m

2 miejsce w skoku w dal (4,40 m)

3 miejsce w sztafecie chłopców 4 x 100 m

SEBASTIAN KAMIŃSKI

3 miejsce w sztafecie 4 x 100 m

ROBERT WNUK

4 miejsce w biegu na 1500 m

DAMIAN DROŻYŃSKI

3 miejsce w sztafecie 4 x 100 m

KRYSTIAN ROSIAK

3 miejsce w sztafecie 4 x 100 m

JAKUB SAŁACIŃSKI 

medal za udział w treningu motorycznym

 

XIV MIĘDZYOSRODKOWY TURNIEJ GIER STOLIKOWYCH – Joniec 2016

10.05.2016

 

WARCABY

 

1 miejsce – Damian Jakubiak

 

3 miejsce – Mateusz Kruszewski

         

           WYBIJANKA

 

1 miejsce – Mateusz Kruszewski

 

3 miejsce – Michał Łączyński

 

3 miejsce – Karolina Dymowska

 

 

          WILK I PSY

 

1 miejsce – Piotr Klimkiewicz

 

2 miejsce – Damian Jakubiak

 

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO SZKÓŁ SPECJALNYCH W PŁOŃSKU

14.04.2016 

3 miejsce - Damian Drożyński

4 miejsce - Kamil Piasecki

KONKURS NADLEŚNICTWA PŁOŃSK "MOJE WĘDRÓWKI PO LESIE - EDYCJA 2015 - DARY LASU"

24.02.2016

1 miejsce - Iga Olkuska 

V POWIATOWY KONKURS PIOSENKI - JONIEC 2015

28.10.2015 r.


3 miejsce  - Paulina Sadzyńska za wykonanie piosenki "O mnie się nie martw" K. Sobczyk

 

KONKURS - ZBIÓRKA ZUŻYTYCH BATERII 

organizowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego

20.10.2015 r.


2 miejsce - uczniowie Szkoły Podstawowej Specjalnej 

 

BIEGI PRZEŁAJOWE EKO - START - JONIEC 2015

06.10.2015 r.

UCZNIOWIE Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ W STOPNIU UMIARKOWANYM

Kat. wiekowa 2003 i młodsi ( 600 m)
Dziewczęta:

1. EWELINA DYMOWSKA 

Chłopcy:

2. JAKUB MACIOSZEK 

4. KACPER JASKULSKI 

5. DAMIAN PALCZEWSKI 

Kat. wiekowa 2000 – 2002 (800 m)

Chłopcy:

6. PAWEŁ ROSIAK 

Kat. wiekowa 1999 i starsi (1000 m)

Dziewczęta:

3. AFFEK AGATA

Chłopcy:

2. DAMIAN DROŻYŃSKI

 

3. ROBERT WNUK 

 

UCZNIOWIE Z NIEPEŁNOSPRAWNOSCIĄ INTELEKTUALNĄ W STOPNIU LEKKIM

DZIEWCZĘTA:

Kat. wiekowa 1999 i starsze (1500 m)

1. KAROLINA DYMOWSKA 

CHŁOPCY:

Kat. wiekowa 2003 i młodsi (1000 m)

1. SEBASTIAN KAMIŃSKI 

 

5. DAMIAN JAKUBIAK 

 

7. KRYSTIAN ROSIAK

 

Kat. wiekowa 2000 – 2002 (1500 m)

1. MICHAŁ ŁĄCZYŃSKI 

2. SYLWESTER POMIANOWSKI 

3. PIOTR KLIMKIEWICZ 

5. KONRAD POMIANOWSKI 

Kat. wiekowa 1998 i starsi (2000 m)

5. MATEUSZ KRUSZEWSKI

6. DAWID ROSIAK